Jak to działa?

Zapewne zastanawiasz się "jak to działa" i "gdzie jest jakiś haczyk"?

Akcja polega na tym, że absolutnie bez żadnych zobowiązań możesz ściąnąć pełną wersję książki "Bliżej sukcesu" w formie elektronicznej (PDF).

Warunek jest jeden - koniecznie musisz ją przeczytać. Jeśli nie zamierzasz czytać. Nie ściągaj.

Dopiero po ściągnięciu i przeczytaniu tej książki, poprosimy Cię o ocenę ksiązki i wówczas samodzielnie postanowisz, czy zapłacisz za nią, oraz czy była ona dla Ciebie wartościowa czy nie.

Mało tego, będziesz mieć możliwość wyboru jednej z 3 proponowanych przez nas cen. Zależnie od tego jak bardzo spodoba Ci się ta książka, możesz wybrać najwyższą, lub najniższą cenę.

Ta akcja jest formą eksperymentu, który ma za zadanie pokazać, że ludzie w Polsce są uczciwi i jeśli otrzymają możliwość przeczytania wartościowej książki przed zakupem, zapłacą za nią mimo wszystko.

Oczywiście warunkiem niezbędnym jest to, aby książka była faktycznie przydatna i wartościowa, dlatego wybraliśmy jedną z najlepszych książek z naszego Wydawnictwa i jesteśmy pewni, że tysiące osób w całej Polsce skorzysta z tej wiedzy i postanowi wynagrodzić Autora za książkę, która może zmienić życie ludzi, którzy ją przeczytają.